Dažniausiai užduodami klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kur įsikūręs šis ūkis?

Rokiškio rajone, pasienyje su Latvija. Tai unikali vieta ne vien savo grožiu. Tarp ežerų ir miškų įsikūręs Ilzenbergo dvaro ūkis yra ideali vieta vystyti biodinaminę žemdirbystę, nes čia, toli nuo miestų, išsilaikė švari, neužteršta aplinka, ūkį supa žmogaus nepaliesta gamta.


Kuo jūsų produkcija išskirtinė?

Tai visiškai natūrali produkcija – tokia kokia buvo ir prieš 100 metų. „Kaip pas močiutę“ – taip dažniausiai skamba mūsų produktų skonio įvertinimas. Tai – natūralumo skonis, kuris užkoduotas mūsų genuose.

Pagal biodinaminius principus išauginti maisto produktai savyje turi maksimalų energijos bei gyvybingumo kiekį, yra ypatingai sveiki.

Mes siūlome kiekvienam Metų laikui pritinkančius produktus – nesiūlome šviežių braškių žiemą, o raugintų agurkų vasarą. Mes tiekiame pilną rinkinį visų Lietuvoje istoriškai augančių produktų, kuriuos tūkstančius metų valgė Lietuvos žemėse gyvenę mūsų protėviai.


Kodėl verta užsisakyti jūsų produktus?

  • Nes tai patikima – Jūs būsite tikri, kad valgote natūralų sveiką maistą. Kviečiame atvykti į ūkį ir viską pamatyti savo akimis.
  • Patogu – Jums nereikės vaikščioti į prekybos centrus, turgavietes, parduotuvėles ir ieškoti jums reikalingų produktų. Visi produktai bus mūsų krepšelyje.
  • Naudinga –Sutaupysite laiko, pinigų ir būsite sveiki.

Kokie produktai yra krepšelio sudėtyje?

Visi įprasti pieno produktai: duona, kiaušiniai, mėsa, žuvis, daržovės, kruopos, miltai, pusgaminiai, vaistažolės, medus.

Mūsų siūlomų produktų sąrašas priklauso nuo sezoniškumo – nuo ankstaus pavasario būna daug šviežių daržovių, žiemą siūlome konservuotas daržoves, jų mišraines, daržoves iš sandėlio.

Klientai kiekvieną savaitę gauna mūsų ūkio produktų sąrašą.


Kaip pasirinkti produktus?

Internetinėje sistemoje užpildykite užsakymų formą – pasirinkite produktus ir jų kiekį. Jei kurio produkto nenorite, užsakymo stulpelyje Kiekis rašote 0. Jeigu kokio nors produkto norite daugiau – ten pat rašote 2 ar 3 ar kitą kiekį.


Kada ir kur atvežamas krepšelis?

Krepšelio pristatymo vietas ir vežimų grafiką galite pamatyti, prisijungę prie savo paskyros http://krepselis.ilzenbergas.lt/


Kur kreiptis dėl krepšelio užsakymo?

Patogiausias būdas – elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Daugiau informacijos: Tel. 8 696 44004

Krepšelio pristatymo vietas ir vežimų grafiką galite pamatyti, prisijungę prie savo paskyros
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd