Ilzenbergo dvaras – unikali vieta poilsiui ir šventėms

500 metų istorija – šalia jūsų. Tokius unikalius įspūdžius Jums siūlo Ilzenbergo dvaras, vieną seniausių ir gražiausių dvarvietės erdvių paskyręs svečių poilsiui.

Šimtametis parkas, jo pakraštyje esantis Amatų namas, ypatingą istoriją turinti dvaro pirtis ir Meilės tiltas į ežero salą. Tokią dvarišką aplinką Jums ir Jūsų draugams siūlome ištisus metus.

Naujam gyvenimui prikelta Ilzenbergo dvarvietė atvėrė vartus visiems, kurie nori pabūti užburiančioje dvaro aplinkoje ir patirti ypatingas Ilzenbergo legendas. Kviečiame pasisvečiuoti, pailsėti ar surengti išskirtinę šventę sau, savo artimiesiems ar bendradarbiams. Dėl dvaro teikiamų paslaugų kreipkitės telefonu 8 696 44004 ir el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Taigi, Ilzenbergo dvaras jums siūlo:

Vakaras Pirtyje

Maudynės dvariškoje pirtyje

Ant ežero kranto įsikūrusi, Ilzenbergo dvaro parko pašonėje, yra pirtis su bene didžiausia kaitinimo patalpa ne tik Lietuvoje, bet ir Pabaltijyje.

Iš akmenų pastatytoje, originalios architektūros pirtyje vienu metu gali patogiai kaitintis net iki dvidešimt penkių žmonių. Pirtyje yra dvi krosnelės, viena jų – dūminio tipo. Poilsiui skirtas didelis priepirtis. O dušas organizuotas senovėje įprastu būdu - katilo užkaitintas vanduo tiesiog garinėje patalpoje maišomas kubilėlyje ir prausiamasi tiesiog pirtyje, apsipilant kaušeliu. Na ir žinoma - prie pirties - atskiras lieptelis į Ilgio ežerą, su atskiru paplūdymėliu maudynėms.

Pirties kaina - 250 eurų/iki 1.5 valandos. Kiekviena papildoma kūrenimo valanda - 30 eurų.

Papildomai galima lauke pastatyti originalią, kaltinę Dvaro šašlykinę. Su vienu malkų glėbiu tai kainuotų 30 eurų vakarui (papildomas glėbys papildomam kūrimui - 7 eurai).

Vakaras ir nakvynė Amatų name

Poilsis ar renginukas Dvaro Amatų name arba Gyvenamajame name

Tai Ilzenbergo dvaro parko pakraštyje esantis, dviejų kambarių su antresole senovinis akmeninis namas, ankstesniais dvaro laikais naudotas maisto produktų gamybai, o šiai dienai pritaikytas nedideliam renginukui, su 12 miegamųjų vietų, virtuvėle, šaldytuvėliu, svetaine ir židiniu.

Amatų namo nuomos kaina – 150 EUR/parai dviems žmonėms, plius po 20 EUR/kiekvienam papildomam žmogui (nuoma nuo 2-jų parų).

Papildomai galima lauke pastatyti originalią, kaltinę Dvaro šašlykinę. Su vienu malkų glėbiu tai kainuotų 30 eurų vakarui (papildomas glėbys papildomam kūrimui - 7 eurai).

Galima nuomotis svečių-konferencijų salę, esančią Gyvenamojo namo antrame aukšte. Nuomos kaina - 200 eurų/ dienai. Salėje telpa iki 50 žmonių. 

Maitinimas

Pietų arba vakarienės kaina – 7-10 eurų žmogui. Patiekalai (užkandis, sriuba, karštas patiekalas, arbata su dvaro sausainiais) gaminami iš tuo metu Ilzenbergo dvaro harmonijoje su gamta dirbančiame ūkyje esančių produktų. Kelioninis lauknešėlis - 3 eurai žmogui.

Ūkio biodinaminės, ekologinės, gamtinės žemdirbystės būdu išaugintų ir pagamintų produktų, patiekalų degustacijos kaina - 4 eurai žmogui.

Biodinaminės, ekologinės, gamtinės žemdirbystės būdu išauginti produktai yra unikalaus natūralumo skonio, yra sveiki ir teikiantys ypatingą žemės ir kosmoso energiją.

Kavinė veikia vasaros sezono metu, savaitgaliais.

 

Parduodame harmonijoje su gamta išaugintus ir pagamintus maisto produktus

Ūkyje galėsite įsigyti dvaro harmonijoje su gamta užaugintų, žmonių rankomis išpuoselėtų Ilzenbergo ūkio produktų.
Be išankstinio užsakymo ūkyje galite įsigyti pakuotų ilgesnio galiojimo maisto produktų: medaus, miltų, kruopų - kurie išstatyti Ūkio valgomajame.

Ilzenbergo dvaro harmonijoje su gamta dirbantis ūkis taip pat gamina ir turi visą spektrą kasdienių produktų: daržoves, pieno produktus, mėsą, duoną, kepinius. Jų galima užsisakyti internetu. Prašome registruotis http://krepselis.ilzenbergas.lt/, pateikti užsakymą ir mes specialiai Jums paruošime ir atvešime į namus šviežio ir sveiko maisto krepšelį.

Knyga apie Ilzenbergo dvarą

Visą turtingą ir spalvingą 500 metų Ilzenbergo dvaro istoriją aprašančią knygą „Lietuvos istorijos ženklai: Ilzenbergo dvaras 1515–2015“ Jūs galėsite įsigyti savo viešnagės metu.

Knygos lietuvių arba anglų kalba kaina – 25 eurai.

Šventinis apšvietimas

Vakarui turime ypatingą vizualinę paslaugą - uždegamas išskirtinis Ilzenbergo dvaro pastatų ir privažiavimo kelių apšvietimas. Tai yra papildomai prie kasdieninio apšvietimo išskirtiniu būdu apsviečiami dvaro rūmai, o taip pat ir pagrindinių dvarvietės pastatų fasadai: rūkykla, pirtis, amatų namas, arklidė, svirnas, užtvanka ir akmeninis tiltelis ant upelio.

Šios paslaugos kaina – 150 eurų vienai parai.

Fotosesija rūmuose, parke ir ant Meilės tilto

Rūmų aplinka, Meilės tiltas į Meilės salą, Apžvalgos ir Patrankų aikštelės, trys kilometrai parko takų, ežero pakrantė ir tvenkiniai, taigi visas penkiolikos hektarų ploto parkas. Visa tai gali tapti išskirtinės Jūsų fotosesijos dalimi.

Fotosesijos kaina parke iki 10 žmonių –70 eurų, daugiau nei 10 žmonių - 100 eurų. Rūmuose - 100 eurų už valandą iki 10 žmonių. Parke ir rūmuose 1 valanda - 150 eurų.

Pasivažinėjimas karieta

Pasivažinėjimas karieta

Įstabiu grožiu garsėja ne tik Ilzenbergo dvarvietė. Puikiais kalneliais ir panoraminiais gamtos vaizdais gali pasigirti ir Ilzenbergo apylinkės. O kelionė senovine karieta Jums tikrai leis pasijusti tikrais didikais, kurie į Ilzenbergą atvyksta praleisti nuostabių savaitgalių.

Pavėžinimo karieta iki vienos valandos kaina - 200 eurų. Ir po 50 eurų už kiekvieną papildomą valandą.

Pastaba: Dvare turime tik karietą, o žirgų vietoje kol kas nelaikome. Todėl šią paslaugą labai prašome suderinti tik iš anksto, nes kitaip - negalėsime jos suteikti.

Renginys išskirtiniame Ilzenbergo dvaro parke

Parkas užima apie 15 hektarų plotą palei Ilgio ežerą su sutvarkyta pakrante, dviem tvenkiniais ir sodu.
Parkas – tai ne tik šimtamečiai medžiai, 3 kilometrai vidinių parko takų ir legendinis Meilės tiltas į salą. Parke yra lauko estrada su sėdimomis vietomis, kur renginį gali stebėti iki 500 žmonių, iš čia atsiveria nuostabi panorama. Ne ką mažiau įspūdingą reginį Jūs išvysite ir Apžvalgos bei Patrankų aikštelėse.
Apatinė parko aikštė – tai veja skirta aktyviems renginio elementams (maitinimas, žaidimai ir kiti užsiėmimai). Ši parko erdvė užima apie 4 ha. Joje yra ir elektra ir geriamas vanduo.

Ir visos šios erdvės gali tapti Jūsų šventės vieta.

Parko teritorijos su pagalbinėmis patalpomis nuomos kaina pagal susitarimą nuo 1000 eurų.
Į šią kainą įeina: Parkas (išskyrus ūkines zonas, kurios yra pažymėtos stoveliais), Amatų namas su nakvyne dvylikai žmonių, estrada, šventinis dvarvietės apšvietimas ir puiki aplinka fotosesijai, elektra ir trys jos pajungimo vietos parke.

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd