Parkas – šventei, renginiui ar koncertui įspūdingo peizažo atvirose parko erdvėse

Parkas – šventei, renginiui ar koncertui įspūdingo peizažo atvirose parko erdvėse

Vaizdingas, gražiai tvarkomas 15 hektarų angliško tipo parkas, kurio kalvoti šlaitai leidžiasi į Ilgio ežerą su Meilės tiltu, vedančiu į legendomis apipintą Meilės salą, ir meniškos jo skulptūros sužavi kiekvieną čia atvykusį. Šias erdves siūlome Jūsų šventei ir poilsiui.

Estrada. Šalia istorinėje vietoje vėl pasodinto jauno vaismedžių sodo įrengta lauko estrada renginiams, koncertams – numeruotų vietų mediniai suolai talpina iki 300 svečių. Nuo šlaito priešais estradą, patogiai įsitaisę, gėrėtis reginiu ar klausytis koncerto gali dar 3000 svečių. Lauko estrados su aplinkine teritorija nuoma – 900 eurų parai.

Žemutinė aikštė-pieva. Netoli rūmų  suformuota lygi žemutinė aikštė-pieva, nuo čia atsiveria įspūdingi panoraminiai vaizdai į Ilgio ežerą ir Latviją. Įrengtas elektros įvadas. Vieta patogiai pasiekiama iš dvaro rūmų virtuvės – vasarą tai puiki erdvė vestuvėms, draugų šventei ar verslo renginiui. Žemutinės aikštės-pievos nuoma – 600 eurų parai.

Trijų hektarų pieva. Įvairiems, taip pat ir dideliems, lauko renginiams parke pritaikyta net 3 hektarų pieva (laukas) su elektros ir geriamo vandens įvadais. Pievos nuoma – 500 eurų parai.

Kitos parko erdvės. Kurkite, svajokite, teiraukitės vietos, tinkamos Jūsų idėjai įgyvendinti ir kad netrukdytumėte kitiems svečiams; nuoma  – 500 eurų parai.

Parko lankymo mokestis mokamas papildomai už kiekvieną lankytoją.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd