Gėrybių krepšelis

Gėrybių krepšelis

Mūsų pasiūlymas – su meile išaugintas sveikas maistas

Biodinaminis ūkininkavimas – antroposofine filosofija besiremiantis požiūris į ūkininkavimą. Ūkis laikomas gyvu organizmu, siekiančiu mažiausiai ardyti pusiausvyrą gamtoje bei palaikyti darną žmonių tarpusavio santykiuose.

Tarptautinio biodinaminio ūkio statuso siekiantis harmonijoje su gamta dirbantis Ilzenbergo ūkis labai skiriasi ir nuo ekologinių ūkių: augalai bei gyvuliai čia auginami ne tik natūraliai, bet ir skatinant bei puoselėjant jų gyvybinę energiją. Biodinaminiai produktai – gyvi produktai. Žmogus gyvas ne vien tik kalorijomis, o visa gyvybine energija. Biodinaminiuose produktuose visa ši energija saugoma ir puoselėjama. Tam pasitelkiama ir antroposofinė filosofija.

Krepšeliai išvežami kiekvieną dienąTarptautinio biodinaminio ūkio statuso siekiantis harmonijoje su gamta dirbantis Ilzenbergo ūkis veikia kaip uždara ekosistema, netoleruojanti jokios intervencijos iš šalies. Todėl visus augalų gyvybinę energiją skatinančius ir nuo ligų saugančius preparatus gaminame iš tik savo ūkyje esančių medžiagų: karvių mėšlo, dilgėlių, ramunėlių, kraujažolių, ąžuolo žievės, kiaulpienių.

Tarptautinio biodinaminio ūkio statuso siekiančio harmonijoje su gamta dirbančio Ilzenbergo ūkio produktai skiriasi ir savo sudėtinėmis dalimis: juose nėra jokių konservantų, jokių sintetinių dažiklių, jokių skonio stipriklių, įvairių pakaitalų ir jokių kitų priedų naudojamų maisto produktuose iš prekybos tinklų. Tai yra maistas kuris yra stiprus energetiškai, gaminamas žmogaus rankomis, su meile ir atsidavimu.

Ilzenbergo dvaro harmonijoje su gamta dirbantis ūkis siūlo patį plačiausią biodinaminiais metodais išauginto ir pagaminto maisto produktų asortimentą:

 • Visą įprastinių lietuviui pieno produktų gamą: pieną, sviestą, sūrį ir varškę.
 • Naminius paukščius: vištas, žąsis, jų kiaušinius.
 • Ekologiškose ganyklose užaugintų galvijų mėsą:  jautieną, avieną.
 • Tik iš mūsų ūkyje išaugintų grūdų kepamą natūralaus raugo įvairių rūšių duoną.
 • Įvairiausių grūdų, kruopų.
 • Mūsų šiltnamiuose ir daržuose nuo ankstyvo pavasario užderėjusias daržoves: įvairių rūšių salotas, agurkus, pomidorus, burokėlius, morkas, kopūstus, cukinijas, moliūgus, baklažanus, žirnius, svogūnus, česnakus, prieskonines žoles.
 • Sode užderėjusius obuolius, kriaušes, slyvas, vyšnias, serbentus, avietes, braškes.
 • Maksimaliai ekologiškose mūsų apylinkėse surinktą bičių medų.
 • Įvairius nuo seno būdingus Lietuvai raugintus, džiovintus, rūkytus produktus.

Ir visus šiuos produktus Jūs gaunate tiesiai iš mūsų.  Ilzenbergo harmonijoje su gamta dirbančio ūkio produktai ir auginami, ir perdirbami, ir pakuojami tik čia, Ilzenbergo dvare. Produktus Jums atvežame taip pat savo transportu. Taigi, sukūrėme produktų tiekimo grandinę be jokių tarpininkų, be jokios galimybės kaip nors netyčia „susimaišyti“ su nebiodinamiškais, neekologiškais produktais.

Ilzenbergo ūkis siūlo ir Draugų produktų spektrą. Tai yra kruopščiai atrinkti, dirbantys biodinaminiais, ekologiniais arba gamtinės žemdirbystės principais produktų gamintojai. Todėl mūsų asortimente jau galite rasti šių ekologinių produktų: aliejaus, makaronų, trapučių, druskos, įvairios prieskoninių žolelių ir prieskonių, kavos, šokoladų ir kt.

Mūsų atrinkti produktai yra natūralūs, be jokių priedų. Todėl jų skonis yra tikras, naminis, be jokių šiuolaikinės maisto pramonės gudrybių, kuriuos vadiname konservantais, skonio stiprikliais, kvapikliais, dažikliais ir kt.

Tokie produktai, kurie yra ne mūsų auginimo, yra aiškiai išskiriami ir žymimi -  jų etiketėse yra ne įprastiniai Ilzenbergo ūkio karveliai su smokingais, o raitelis. Arba jie pristatomi su originalia gamintojo etikete, jei tokią turi. Taip pat etiketėje bei užsakymo programoje, parašyta, kad tai produktas pagamintas “su draugų pagalba”.

logo pixelsĮprastiniu Ilzenbergo ūkio logotipu (karveliais) yra žymimi tik ir tiktai Ilzenbergo ūkyje išauginti ir ūkyje pagaminti produktai, kurių sudėtyje yra ne mažiau kaip 80 proc. mūsų užaugintų sudėtinių dalių. Taip nustato tarptautinis biodinaminės produkcijos gamybos standartas: iki 20 proc. gaminio gali būti ne iš ūkio (pavyzdžiui: cukrus, druska, prieskoniai, sėklos, aliejus, actas ir pan.).

Draug produktasDraugų logotipas simbolizuoja raitelį iš kaimyninio ūkio, atjojusį ūkiui pagelbėti, taip ir yra. Jis vaizduojamas tuomet, kai produkto sudėtyje yra mažiau kaip 80 proc. Ilzenbergo ūkyje užaugintų produktų arba, kai produktas užaugintas ne mūsų. Pirmuoju atveju užrašas šalia raitelio skelbia: “pagaminta su draugų pagalba”. Antruoju atveju, kai produktas užaugintas ne ūkyje pažymime: „llzenbergo ūkio sertifikuotas draugų produktas”. 

Junkitės prie mūsų bendruomenės

Siūlome prisijungti prie “Ilzenbergas” bendruomenės palaikomo ūkio. Ūkininkavimo pagrindas – valgytojų ir ūkio abipusė pagarba ir geranoriškumas.

Kaina paskaičiuojama pagal užsakomą produktų kiekį, iš anksto nustatytomis kainomis, kurias galite rasti prisijungę prie kompiuterinės sistemos.

Čia sukasi ūkio gyvenimasBiodinaminis ūkininkavimo būdas užtikrina stiprius bei kokybiškai visiškai kitokius gamintojo (ūkio) ir valgytojo ryšius. Jie grindžiami biodinaminio ūkininkavimo filosofijos supratimu ir pasitikėjimu: ūkis nesiekia vienadienės (vienametės) naudos. Ūkio tikslas – biodinamiško mąstymo valgytojų ir gamintojų bendruomenė.

Valgytojai – žmonės, kurie supranta biodinamiško produkto natūralumą ir jo tinkamumą žmogui. Supranta ir tai, kad našumas tokiame ūkyje kartais mažesnis nei įprastuose ar ekologiškuose ūkiuos, nes čia nenaudojama jokios chemijos. O atitinkamai ir kaina gali būti kažkiek didesnė (nors nebūtinai).

Mes esame gamintojai, ne pardavėjai. Todėl mes neskaičiuojame antkainių, o skaičiuojame tik gamybos savikainą: gamybos priemonių atsipirkimą, dirbančių žmonių atlyginimą atitinkantį Lietuvos lygį, energijos ir transporto kaštus, kitas minimalias ūkio išlaikymo sąnaudas. Todėl mes nekalbame nei apie nuolaidas, nei apie virškainius.

Prieš kiekvieną sezoną gamintojas suderina su valgytojais (lemia daugumos poreikiai ir ūkio galimybės):

 • kokie produktai įeis į krepšelio (dėžutės) sudėtį ir kokiais planuojamais kiekiais;
 • kiek rūšių vienu metu bus gėrybių krepšelyje (dėžutėje);
 • kaip dažnai ir kur bus pristatomas (atsiimamas) gėrybių krepšelis (vieta, tara, laikas). 

Ilzenbergo maisto krepšelio užsakymas

Paspaudę nuorodą galite pažiūrėti  Ilzenbergo maisto krepšelio asortimentą ir užsakyti gėrybių krepšelį: ILZENBERGO MAISTO KREPŠELIO UŽSAKYMAS

Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Ilzenbergo maisto krepšelį teiraukitės tel. 8 696 44004 ar elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Our website is protected by DMC Firewall!