Harmonijoje su gamta dirbantis ūkis "Ilzenbergas"

Harmonijoje su gamta dirbantis ūkis "Ilzenbergas"

logo pixelsHarmonijoje su gamta dirbančio ūkio “Ilzenbergas” tikslas: tapti pavyzdiniu bendruomenės palaikomu, natūralios žemdirbystės ūkiu visoje Europoje.

Harmonijoje su gamta dirbančio ūkio „Ilzenbergas“ prioritetas – pasigaminti sveiką, natūralų, su meile išaugintą maistą pačiam ūkiui ir tiekti tiesiogiai užsakovui.

Harmonijoje su gamta dirbantis ūkis “Ilzenbergas”, tai šimtmečiais kurta aura, ūkis veikia dvare, kuris 2015 metais švęs 500 metų jubiliejų. Tai ne tik labia graži vieta – dvare tvyro ramybė, gera energetika nusistovėjusi per šimtmečius, čia sukurtos puikios sąlygos dirbti ir gyventi, augti ir klestėti. Ūkis išskirtinis tuo, kad tai ūkis dvare, vienintelis toks ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame Pabaltyje.

Remdamasis uždaru gamtos ratu – žemė, augalas, gyvūnas ir žmogus – nuosekliu darbu, nenaudodamas jokių cheminių preparatų ŽŪB „Ilzenbergas“ galės pasiūlyti patį plačiausią maisto produktų asortimentą:

  • Tik iš mūsų ūkyje biodinamiškai išaugintų grūdų kepamą natūralaus raugo įvairių rūšių duoną.Biodinaminiai preparatai
  • Naminius paukščius: vištas, žąsis, ir aišku: jų kiaušinius.
  • Ekologiškose ganyklose užaugintų galvijų mėsą: avieną, jautieną. Bus ir žvėrienos.
  • Pieną. O taip pat ir: sviestą, sūrį ir varškę.
  • Šaltinių maitinamame tvenkinyje įleistus ir prižiūrėtus karpius ir upėtakius.
  • Šimtametes tradicijas mininčiame ir ką tik atsodintame sode surinktus obuolius, kriaušes, slyvas, vyšnias, serbentus, avietes.
  • Mūsų šiltnamiuose ir daržuose nuo ankstyvo pavasario užderėjusias daržoves: įvairių rūšių salotas, agurkus, pomidorus, burokėlius, morkas, kopūstus, cukinijas, moliūgus, baklažanus, žirnius, svogūnus, česnakus ir kitas prieskonines žoles bei braškes;
  • Maksimaliai ekologiškose mūsų apylinkėse surinktą bičių medų.
  • O tai pat bus ir įvairiausių džiovintų, raugintų ir rūkytų produktų.

Maisto produktai, išauginti šiame ūkyje, pirmiausia skirsis tuo, kad jie išauginti be jokių dirbtinių trąšų, pesticidų ir kitų priedų: trešiant tik mėšlu, mulčiu, natūraliasi puviniais ir silosais. Antra, produktai skirsti savo sudėtinėmis dalimis: juose nebus jokių konservantų, jokių sintetinių dažiklių, jokių skonio stipriklių, įvairių pakaitalų ir jokių kitų priedų naudojamų maiste, įsigyjamame iš prekybos tinklų. Trečia, tai yra maistas kuris yra stiprus energetiškai, gaminamas žmogaus rankomis, su meile ir atsidavimu.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd