Rūmai – įsimintinai šventei, susitikimui ar iškilmingam renginiui

Rūmai – įsimintinai šventei, susitikimui ar iškilmingam renginiui

Rūmai - įsimintinai šventei

Dvaro rūmai (pastatyti XIX a.; yra išlikę XVIII a. skliautiniai rūsiai) – tai 2017 m. visiškai atstatytas reprezentacinis dviejų aukštų pastatas su prabangia tiek išorės, tiek vidaus puošyba, apjuostas granito takeliais, supamas spalvingų želdinių su čiurlenančiu Angelų medžio fontanėliu. 

Puošnios ir prabangios Didžioji ir Valgomojo salės. Iškiliausias asmenines šventes, istorinius įvykius, susitikimus, apdovanojimus siūlome švęsti prabangiai puošnioje Didžiojoje salėje, kurioje patogiai gali susėsti iki 110 svečių, arba mažesnėje elegantiškoje Valgomojo salėje, kurioje tilps 52 svečiai. Koncertams Didžiojoje salėje parūpintas antikvarinis, „minkšto skambesio“ fortepijonas.

Erdvūs istoriniai rūsiai. Norintiesiems surengti pristatymą ar parodą siūlome autentiškus skliautinius, dailaus raudonų plytų mūro rūsius su keturiomis  menėmis (160 kv. m).

Konferencijų salė ir elegantiškoji biblioteka. Dvariška aplinka, ypatinga erdvė, jauki gamtos ramybė – tokia visuma sukuria beveik idealias sąlygas rengti įkvepiančias konferencijas, susitikimus, mokymus, vesti svarbias derybas ar įteikti garbingus apdovanojimus. Konferencijų salė patogiam darbui sutalpina 50 žmonių; iš salės patenkama į didelį balkoną su vaizdinga parko panorama. Išsinuomojus konferencijų salę ar biblioteką, galima naudotis erdvia rūmų laiptine, o dalyvių maitinimui skirta Valgomojo salė.

Dvaro virtuvė. Virtuvės meistrams profesionaliai įrengėme erdvią šiuolaikišką virtuvę, be kurios vargu ar pavyktų suruošti iškilmingas vaišes ar priėmimą.

Apartamentai. Dvariškam poilsiui ir ramiam miegui siūlome pirmajame rūmų aukšte išskirtinai prabangiai įrengtus dvejus apartamentus (60 ir 90 kv. m); kiekviename rasite erdvų miegamąjį, svetainę su židiniu ir didelį vonios kambarį. Didieji apartamentai turi atskirą išėjimą į parką ir valgomąjį su virtuvės įranga.Apartamentų gyventojai gali naudotis puošniąja dvaro biblioteka su židiniu.

Kambariai. Dvaro rūmų antrajame aukšte kukliai ir stilingai įrengti devyni kambariai, vienas jų – net 100 kv. m. Kambariai – stovyklinio tipo, su bendro naudojimo vonios kambariais ir tualetais (trys dušai ir penki tualetai), juose vienu metu gali apsigyventi 50 svečių.

Our website is protected by DMC Firewall!