Ilzenbergo dvarvietėje – įsimintinos vasaros išlydėtuvės

Ilzenbergo dvarvietėje – įsimintinos vasaros išlydėtuvės

Rugsėjo 3 d. programa Ilzenbergo dvare:

10:00 – Vartus atveria dvaro parkas, krautuvėlė-kavinė ir bilietų kasa. (Bilietus į A. Mamontovo koncertą patartina iš anksto: koncerto dieną bus parduodami tik stovimi bilietai, kainuosiantys 15 Eur.). Išankstinius bilietus į A. Mamontovo koncertą platina tiketa.lt.

12:00, 12:30, 13:00, 13:30 – Ekskursijų su dvaro gidais pradžia. Norintys dalyvauti kviečiami susirinkti prie įėjimo į dvarvietę vartų, esančių prie krautuvėlės-kavinės ir mašinų stovėjimo aikštelės.

12:00 – Atsidaro dvaro virtuvė – lauko restoranas, kuriame svečių laukia J. Kaminsko, Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos prezidento, vadovaujamų virtuvės meistrų paruošti karšti ir šalti patiekalai iš dvaro ūkio produktų.

12:00 – Greta dvaro virtuvės atsidaro Ilzenbergo ūkyje užaugintų ir pagamintų natūralių, sveikatai naudingų maisto produktų krautuvėlė.

12:00 – Parke atsidaro Nerijaus ledų bei kavos kioskai.

15:50 – Muzikinės improvizacijos: dvaro rūmų balkone groja Rokiškio R. Lymano muzikos mokyklos mokiniai ir mokytojai.

16:00 – Bajorų lėlių teatro spektaklis vaikams „Kvaila žąsis“ Didžiajame pliaže prie Ilgio ežero.

18:00 – Šventės kulminacija – Andriaus Mamontovo koncertas.

20:00 – Koncerto ir renginio pabaiga. Nuo 15 val. dvarvietėje liks ir į teritoriją bus įleidžiami tik bilietus į koncertą bei kvietimus turintys asmenys.

Visiems patartina į renginį atvykti kuo anksčiau: tai leis patogiai pasistatyti automobilį ir dalyvauti visuose dienos pramogose. Svetingai kviečiame ir laukiame! Daugiau naujienų apie renginį rasite Ilzenbergo dvaro „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/ilzenbergas?fref=ts

ILZENBERG schema A4 Platinti

 


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd